• Jak posílit psí imunitu

  Pondělí, 15. leden, 2018

  Myslíte s příchodem podzimních a zimních plískanic na posílení vlastní imunity? Cpete se vitamíny, teple se oblékáte a občas spolknete nějaká farmaka na podporu proti nemocem? A jak podporujete imunitu svého psa?

  Celý článek

 • Jak na Nový rok, tak po celý rok

  Neděle, 31. prosinec, 2017

  Sedící pejsek prosí, aby lidé nepouštěli petardy, když se jich bojí a vtipně radí, kam si ty petardy mají zájemci dát. Pokud jste neviděli tento obrázek kolující v povánočním období internetem, o dost jste přišli. Aneb jak každý správný pejskař tráví Silvestra? Pravděpodobně ve stresu z toho, že jeho pes je ve stresu… Jak tomu odpomoci?

  Celý článek

 • Jak si užít psí Vánoce

  Neděle, 24. prosinec, 2017

  Zkusili jste se někdy vžít do svého psa? Na co asi myslí, co by si přál? Já to mám jednoduché, jeden můj pes myslí z větší části na jídlo, z menší pak na hraní. A ten druhý má vyrovnané skóre jídlo vs. gaučing. Když se tak zamyslím, není to tak daleko od toho, co na Vánoce dělám já - hodně jím, "hraju" si s novými dárky a ležím u televize :) Nebude tedy tak těžké to skloubit a užít si nefalšované psí Vánoce s mými dvěma parťáky.

  Celý článek

 • Vánoční nadílka v útulku

  Úterý, 19. prosinec, 2017

  Ve čtvrtek 7. prosince 2017 se v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava konala akce s názvem Vánoce v útulku. Desátý ročník této události pořádali studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně prostřednictvím neziskového projektu Němá tvář.

  Celý článek

 • Jak nezkazit svému psovi Vánoce

  Středa, 6. prosinec, 2017

  Už je tu opět období sněhových čepic, bílého ticha v kraji a čekání na rolničky. Taky už se těšíte, až budete lovit kosti z kapra a povolovat knoflíky na kalhotách? Přinášíme deset zlozvyků, kterými většina páníčků kazí svému psovi Vánoce. Vyvarujte se jich!

  Celý článek

 •  

   

  Odkazy na kamarády plemene jorkšírský teriér:

  Kamarádka Babetka

  Kamarádi Albert a Monty

  Kamarád Charlie

  Kamarád Alfík

  Kamarád Reníček

  Lupet Yorkshire terrier